رنگ موی نسکافه ای

رنگ موی نسکافه ای ، رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره ، رنگ مو نسکافه ای ، espresso hair color

دکلره کردن برای مو عواقب بد زیادی دارد و باعث آسیب رسیدن به مو ها و در نتیجه ریزش مو و شکنندگی مو می شود.

رنگ موی نسکافه ای

رنگ موی نسکافه ای یکی از پرطرفدارترین رنگ موها است ولی در آرایشگاه ها برای اینکه به این رنگ برسند اول مو را دکلره می کنند .

در این مطلب ما فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه ای بدون دکلره را برایتان آورده ایم تا خودتان در منزل هم بتوانید این کار را انجام دهید.

موادی که برای رنگ موی نسکافه ای نیاز دارید :
رنگ موی ۰۰۰ برای بی رنگ کردن مو
رنگ موی بلوند نسکافه ای شماره ۶
رنگ موی بلوند کاپوچینو شماره ۸
واریاسیون نقره ای
اکسیدان ۹%

مراحل انجام کار :

تمام رنگ ۰۰۰ را با اکسیدان ۹% مخلوط کنید . این رنگ را به وسیله فرچه به موهایتان بزنید به طوری که همه جای موها به این رنگ آغشته شود اجازه دهید ۴۵ دقیقه رنگ روی موی شما بماند. رنگ موی ۰۰۰ ضعیف تر از دکلره است اما همان کار را انجام می دهد و موهایتان را تا پایه ۷ روشن می کند.

در این مدت چند بار موهایتان را چک کنید تا از آسیب رساندن به مو جلوگیری شود. بعد از این مدت موهایتان را بشویید. سعی کنید بعد از این که رنگ ۰۰۰ را روی موهایتان گذاشتید به مدت ۲۴ الی ۴۸ ساعت صبر کنید تا کمی مو هایتان استراحت کنند و از سوختن آن ها جلوگیری شود.

در کاسه ای پلاستیکی و غیرفلزی مقدار ۲/۳ از تیوپ رنگ موی بلوند نسکافه ای را خالی کنید. سپس مقدار یک سوم از تیوپ رنگ موی بلوند کاپوچینو را به آن اضافه کنید و با اکسیدان ۹% مخلوط کنید. به اندازه ۳ سانت واریاسون نقره ای روی رنگ ها بریزید و با هم مخلوط کنید. واریاسیون نقره ای، ضد زردی است و زردی مو را از بین می برد و موها را براق می کند.

همه موهایتان را به این رنگ آغشته کنید و بعد از مدت ۴۵ دقیقه موهایتان را بشورید. هنگامی که رنگ را روی موهایتان گذاشتید چند بار موهایتان را شانه کنید تا رنگ روی مو هایتان حالت ماسیدگی پیدا نکند و همین طور هوا به لایه های زیر موهایتان راه پیدا کند. بعد از رنگ موهای تان را با آب سرد یا آب ولرم آبکشی کنید این روش تا حدی از ریزش مو ها جلوگیری می کند. برای اینکه ماندگاری رنگ مو روی مو بیشتر شود بهتر است بعد از رنگ کردن حداقل ۴۸ ساعت موها را شامپو نزنید تا رنگ بتواند به خوبی در هر ساقه مو نفوذ کند.

** در این جا ۲ فرمول ترکیب رنگ موی نسکافه ای دیگر را هم برایتان آوردیه ایم که مراحل انجام کار دقیقا همان مطالبی است که در بالا گفته شده است.

موادی که برای رنگ موی شکلاتی نسکافه ای روشن نیاز دارید :
رنگ موی بلوند شکلاتی تیره ۶٫۷ به اندازه نصف تیوپ
رنگ موی قهوه ای شکلاتی ۴٫۷ به اندازه یک سوم تیوپ
رنگ موی بلوند مسی تیره ۶٫۴۴ به اندازه ۲۰ سانت
اکسیدان شماره ۱

 

موادی که برای رنگ موی قهوه ای نسکافه ای نیاز دارید :
رنگ موی بلوند نسکافه ای تیره با شماره ۶٫۴۷
رنگ موی بلوند طلایی خیلی روشن G8 به اندازه یک سوم تیوپ
اکسیدان ۲ نسبت اکسیدان به رنگ یک و نیم برابر رنگ مو